אודות הום ספייס

מי אנחנו.

הום ספייס – האתר שמרכז את כל מה שאתם צריכים לבית, לבניין ולגינה במקום אחד, הוקם במחשבה להמשיך את המסורת במשפחת בראל הקיימת במשך עשרות שנים בתחום חומרי הבניין ושיפוץ הבית במטרה לפעול בחזית הטכנולוגיה והמסחר באונליין במחירים הכי זולים שיש.


הום ספייס הוקם לאחר 30 שנות ניסיון בתחום חומרי הבניין במטרה להנגיש את המוצרים האיכותיים שלנו במחירים הכי זולים באונליין לכל בית ישראלי, תוך שמירה על סטנדרט שירות מקצועי וחם לכל לקוחותינו.


באתר תוכלו למצוא יותר מ7000 מוצרים במגוון קטגוריות- כלי עבודה, שיפוץ ביתי, עיצוב הבית, מוצרים למטבח, ריהוט גן ועוד במחירים הכי זולים באונליין!


את המוצרים תוכלו לקבל במשלוח מהיר עד הבית או לאסוף את מאחד הסניפים שלנו בחדרה ורמת השרון!

הסיפור שלנו.

משפחת בר אל מתמחת בתחום חומרי הבניין כבר במשך שלוש דורות, אהרון בר אל שעלה לארץ מאיראן עם דגל הציונות ויישוב מדינת ישראל הגיע למעברה הקטנה ברמת השרון ומשם צמח להיות קבלן מצליח במרכז הארץ. לאחר שהקים הבן אופיר את הסניף הראשון של בר אל אופיר חומרי בניין בשנת 1995 בחדרה, נפתח הסניף השני ברמת השרון ע”י האח הקטן מור.
הום ספייס מהווה את חזית הטכנולוגיה בתחום חומרי הבניין והבית מבלי להתפשר על חווית קנייה נוחה ושירות מעולה בדיוק כמו בסניפים הפיזיים שלנו.

manki-kim-BtHjHxh-D7I-unsplash

הערכים המובילים שלנו.

1

מחירים ללא תחרות

כשזה נוגע למחיר - אנו עושים את כל מה שביכולתנו על מנת להנגיש את מגוון ענק של המוצרים האיכותיים ביותר של כל המותגים המובילים בתחום במחירים הכי זולים שיש.

2

שירות ברמה הגבוהה ביותר

השירות שניתן לכם, הוא הדבר החשוב לנו ביותר! לא התפשרנו על איכות המענה לכל לקוח בכל שלב. נמשיך לדאוג למשלוחים מהירים, מדיניות החזרות והחלפות נוחה, מענה מסייע במוקד השירות ואחריות יבואן רשמי.

3

30 שנות ניסיון

"אין חכם כבעל הניסיון" בייחוד בתחום חומרי הבניין ניסיון הוא נדבך משמעותי בהצלחה ובהענקת שירות מדויק לכל לקוח. היכולת לפתור בעיות ולענות על שאלות היא המומחיות שלנו.

השותפים שלנו.

הסניפים שלנו.

טרומפלדור 10, רמת השרון

שדרות רוטשילד 10, חדרה